Test urządzeń

Współpraca

Pies to styl życia

Psa można po prostu mieć – sypać suchą karmę z marketu i wychodzić na spacer 3 razy po 10 minut wokół bloku. Ale jest też inna droga – z psem można żyć: totalnie, świadomie i na sto pro.

Wtedy przyjmując psa pod swój dach zmieniamy sposób spędzania czasu, poznajemy nowych ludzi, lajkujemy kolejne psie fanpage’e. Psiarzem nie stajemy się to od razu, ale jest to proces, który powoli wpływa na kolejne sfery naszego życia. Do psa dopasowujemy miejsce zamieszkania, rodzaj samochodu, noclegi podczas podróży i termin wyjazdu. Życie z psem w dużym mieście to cały lifestyle, który opisuję na blogu.

Wyróżniamy kategorie blogów lifestyle’owych, parentingowych – teraz czas na blogi dog-lifestyle’owe.

Blog

Pies w Warszawie to najpopularniejszy blog w kategorii #zwierzęta w Polsce według rankingu Hash.fm. Blog skierowany jest przede wszystkim do osób podobnych mi – mieszkańców dużych miast, prowadzących aktywny styl życia, dla których pies jest nieodłączną częścią każdego dnia.

Z przyjemnością nawiążę współpracę reklamową jeśli promowane produkty i usługi będą dotyczyły poruszanej na blogu tematyki i wpasują się w mój styl życia. Najważniejsze jest, aby każda z trzechKażdą ofertę traktuję indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby wspólnie z klientem wypracować jak najlepsze działania promocyjne, na których zyskają zarówno marka, jak i czytelnicy bloga.

Zainteresowanych zachęcam również do odwiedzenia fanpage’a bloga Pies w Warszawie.

Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub wysłanie wiadomości na adres – zosia@pieswwarszawie.pl

Statystyki

Według rankingu hash.fm blog Pies w Warszawie jest jednym z najbardziej popularnych blogów w kategorii #ZWIERZĘTA w Polsce.

Stan na dzień 09.07.2015

Stan na dzień 09.07.2015

 

Według danych z hostingu zenbox.pl miesięcznie odwiedza mnie 10-15 tysięcy Unikalnych Użytkowników.

zenboxlogo

Zapraszam do zajrzenia na stronę Similar Web: Pies w Warszawie, gdzie każdy może sprawdzić statystyki bloga Pies w Warszawie.pl w czasie rzeczywistym.

Zapytanie o aktualne statystyki wyślij przez formularz zgłoszeniowy lub na maila zosia@pieswwarszawie.pl

 Przykładowe działania marketingowe

Dotychczas współpracowałam między innymi z:

 

 • TomekCzajkowski

  Współpracowałem z Zosią i blogiem Pies w Warszawie przy projekcie dla Accor Hotels [http://pieswwarszawie.pl/testy-recenzje/misja-novotel-poznan-malta/]. Profesjonalizm i zaangażowanie od samego początku zadecydowały o wyborze PwW do tej kampanii. Później okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze z „testu” hotelu Novotel w Poznaniu powstały świetne i rzetelne materiały, a po drugie mam poczucie, że czytelnicy bloga to dokładnie te osoby, do których była skierowana informacja – zabierzcie swoje zwierzaki ze sobą do naszych hoteli.

  Nie znam Zosi osobiście, ale założę się, że jest tak samo wyjątkową osobą jaką jest w kontaktach biznesowych i jak prowadzi bloga. Jeśli zastanawiacie się z jakim blogiem warto współpracować, to jest właśnie odpowiedź. Polecam!

  Tomek Czajkowski
  Grupa Havas Media

  • Tomek, wielkie dzięki za takie ciepłe słowa raz jeszcze. Normalnie mam ochotę wydrukować i powiesić sobie w ramce :) Współpraca z Tobą i Accor Hotels była czystą przyjemnością i przy okazji świetną zabawą, także wszyscy jesteśmy wygrani :)